Domácí stránka
Kontakty
Adresa, provozní doba, hlavní spojení
Bech Akku Power, baterie s.r.o

Adresa: Fakturační adresa:
Liblín 70
331 41 Kralovice
Kozojedy 141
33141 Kralovice

Provozní doba: 7:00 - 15:30
tel: 371 519 111
fax: 371 519 110
email: info@bechakku.cz
Údaje o firmě
IČO: 25211951
DIČ: CZ25211951
Číslo účtu: 4200204890/6800, SberBank CZ
Kde nás najdete ...
Přesnou pozici v mapě najdete na mapy.cz (GPS: 49°55'0.133"N, 13°32'35.270"E )


Kontakty
Bc. Dalibor Lejsek, jednatel
mob:734 440 507
tel:371 519 119
email:Dalibor.Lejsek@akku-power.com
Ing. Petr Křibský, Ph.D., vedoucí vývoje
mob:739 255 768
tel:371 519 125
email:Petr.Kribsky@akku-power.com
Ing. Miroslav Kolář, manažer kvality
mob:735 177 218
tel:371 519 116
email:Miroslav.Kolar@akku-power.com
Světlana Smolíková, personalistika, faktury
mob:733 326 692
tel:371 519 111
email:Svetlana.Smolikova@akku-power.com
Martina Lučančinová, obchod
mob:731 651 844
tel:371 519 112
email:Martina.Lucancinova@akku-power.com
Martin Aubrecht, vývoj a obchod
mob:734 440 508
tel:371 519 113
email:Aubrecht@akkupower.cz
Aleš Kůtek, reklamace
tel:371 519 135
email:Ales.Kutek@akku-power.com
Ivana Fenclová, nákup
tel:371 519 114
email:Ivana.Fenclova@akku-power.com
Roman Král, sklad
tel:371 519 120
email:Roman.Kral@akku-power.com